Engleski za odrasle

Škola engleskog jezika Dandelion – Engleski za odrasle

Davno je prošlo vreme kada ste učili engleski, zar ne? Vreme je da se podsetite, probudite to pasivno znanje, pripremite se za razgovor za posao? Ili ste jednostavno željni konverzacije koja je nekako pala u drugi plan? Promenili ste posao, a tamo novo okruženje i traže taj engleski? Ili ste tek završili školu, i shvatili da slabo stojite sa znanjem engleskog? Mi imamo odgovor i za takve situacije.

Engleski za odrasle u našoj školi obuhvata nekoliko programa. U to su uključeni kursevi po udžbenicima, poslovni engleski, online časovi, časovi konverzacije i pripreme za medjunarodno priznate ispite (Kembridž i TOEFL).

Kursevi po udžbenicima
Udženici se određuju u zavisnosti od uzrasta polaznika. Postoje udženici koji se bave temama koje su interesantne mlađim polaznicima i oni koji više obrađuju teme svojstvene za situacije u kojima se nalaze stariji polaznici. Zajednička crta za obe grupe je u tome što se vrši inicijalno testiranje kako bi prema znanju bili smešteni u odgovarajuću grupu.

Engleski za odrasle i poslovni engleski

Škola engleskog jezika Dandelion – Engleski za odrasle

Podelite sa prijateljima